
Portfolioshoot dag
voor fotografen
12 februari 2022
in een oude leerlooierij in Rijen
Locatie & settings
Oude leerlooierij in Rijen
De locatie voor de portfolioshoots is een prachtige Oude Leerlooierij in Rijen. We creëren hier vier verschillende settings voor jullie; Maternity en Motherhood (eentje met een klein babytje en eentje met een kindje tussen de 2 en 4 jaar).
Er is plaats voor maximaal 4 fotografen. Dit betekent dat je 1 op 1 met je model shoot en alle vrijheid en ruimte hebt om je eigen creativiteit te laten gaan! Wij zorgen voor prachtige modellen en de volledige styling van de modellen, zodat jij heel mooi portfoliomateriaal kunt maken.



Info & Prices
PORTFOLIOSHOOT DAG IN OUDE LEERLOOIERIJ
12 februari 2022
Van 09.30 tot 12.30 uur
4 settings
Motherhood - Maternity
1 fotograaf per setting
25 min shooten per setting
Prachtige modellen, kleding en styling
Na de portfolioshoots
OMGANG MET FOTO'S EN MODELLEN
De foto’s die je maakt mag je gebruiken voor je portfolio. De modellen weten hiervan. Wel is het fijn, als je de foto’s ook naar de modellen stuurt. Zij vinden het erg leuk om jouw werk met foto’s van zichzelf met hun dierbaren erop te ontvangen. Als je deelneemt, zorg ik dat je alle gegevens van de modellen ontvangt, ook dat je ze evt kunt taggen op instagram als je dat wil.
Aanmelden
BEVESTIGING PLEKJE


We kijken er naar uit om je te ontmoeten en samen met jou mooi portfoliowerk te maken!